Výrobní dělník

Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Místo práce
Ostrov u Tachova, Plzeňský kraj, Okres Tachov
plný úvazek
Termín nástupu
10.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
od 100,-/hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme zaměstnance na pozici Výrobní dělník na výrobu a kompletaci kabelových svazků v Ostrově u Tachova.
Práce je vhodná pro muže i ženy, 1-3 směnný provoz - možnost lehké úpravy pracovní doby např. pro ženy po mateřské apod.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
- mzda 100Kč/hod + prémie až 4000Kč/měsíčně
- příspěvek na dopravu 80Kč/den
- plně hrazené stravenky
- 23 dní dovolené

Informace o náboru

V případě zájmu nás kontaktujte na tel.:607 053 507 p.Fišer nebo prostřednictvím e-mailu: [email protected], do předmětu zprávy prosíme uvádějte název pozice nebo kod P99995.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Komplexní služby v oblasti personalistiky a lidských zdrojů.
Slušná práce, osobní přístup

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3110388  Datum zveřejnění: 22.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 100,-/hod