Tavič kovů

Bohemia Works Group, družstvo (MPSV)

Místo práce
Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2014-08-04
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha zařízení ve slévárenství (81212)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Works Group, družstvo, IČ 02787466
Pracoviště:slévárna, Olomoucký kraj

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-08-04
Mzdové rozpětí:od 17000 do 21000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, příspěvek až 3500 Kč/měsíc
Jízdní výhody, příspěvek až 3500 Kč/měsíc
Podnikové stravování, jedno jídlo v ceně od 58 Kč/porce

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro našeho významného klienta se sídlem na Olomoucku, hledáme vhodné kandidáty na pozici Tavič
Náplň práce:
*obsluha tavicí pece
Požadujeme:
*SOU/SŠ
*technická zručnost nutná
*praxe v oboru metalurgie výhodou
*znalost technologických postupů výhodou
*zodpovědnost a spolehlivost
Nabízíme:
*90-120 Kč/hodina(sazba dle plnění normy) *příspěvek na dopravu nebo ubytování až 3500 Kč/měsíc *možnost výběru záloh po odpracovaném týdnu

Poslední změna:2014-07-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 7726040786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti na technických zařízeních, obsluha tavicí pece
Požadované vzdelání:Slévárenská výroba (2144)