Asistent/prodejce praha

Bohemia Works a.s. (MPSV)

Místo práce
Antala Staška 1859, 140 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2014-11-24
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bohemia Works a.s., IČ 29008921
Pracoviště:Bohemia Works a.s. - 001, Antala Staška 1859/34, Krč, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-11-24
Mzdové rozpětí:od 15000 do 18000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pro našeho významného klienta se sídlem v Hostovicích u Prahy hledáme vhodné kandidáty/ky na pracovní pozici Asistent/prodejce
Náplň práce:
* zajišťování dílčí a podpůrné činnosti pro obchodní oddělení firmy
* administrativní činnosti
* příprava podkladů pro obchodní jednání
* evidence zakázek
* jednání s orgány státní správy
* příprava podkladů pro vymáhání pohledávek
* evidence stávajících a potenciálních zákazníků
Požadujeme:
* SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru, popř. vyučen v oboru
* praxe v oboru nábytkového a stavebního kování vítána
* komunikační a organizační schopnosti
* znalost NJ výhodou - není však podmínkou
* práce na PC (Word, Excel)
* řidičský průkaz sk. B
* spolehlivost, odpovědnost, flexibilitu a osobní aktivitu
* bezúhonnost, loajalitu k firmě, ochotu se neustále učit
Nabízíme:
* perspektivní práci
* odpovídající finanční ohodnocení
* zaměstnanecké výhody (dodatková dovolená, jazykové kurzy, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění)

Poslední změna:2014-11-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 8137910740

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou