Operátor cnc, stolař

BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Jateční 134, 735 51 Bohumín, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-18
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků (7523)

Pracoviště a kontakty

Firma:BOHUMÍNSKÁ STROJNÍ KOVOVÝROBA, s.r.o., IČ 02436710
Pracoviště:Jateční 134, Pudlov, 735 51 Bohumín 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-18
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POŽADAVKY
- ÚSO obor stolař/truhlář nebo praxe v oboru 2-5 let
- praxe na CNC stroji
- samostatný přístup k zadané práci
- znalost výkresové dokumentace
- práce na HPP
- případně ŘP sk. B

NABÍDKA
- nástup možný ihned
- přátelský malý kolektiv
- stravenky
- karierní postup
- práci ve stabilní a prosperující společnosti
- odpovídající platové ohodnocení
- mzda dle dohody

PRACOVNÍ NÁPLŇ
- truhlářské práce pro sériovou a z části zakázkovou výrobu
- práce s aglomerovaným i masivním materiálem
- kreslení v Turbo-CAD, pro výstupy DXF, DWG

Komu se hlásit
Marek Schneider,[email protected],774 400 485
Radim Štebel,[email protected],774 000 330

Poslední změna:2017-01-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 12004520763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou