Oqa technik/technička, (kontrolor/ka kvality)

Bombardier Transportation Czech Republic, a. s. (MPSV)

Místo práce
Svatopluka Čecha 1205, 470 01 Česká Lípa, Okres Česká Lípa
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-09
Mzdové podmínky (brutto)
26701 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bombardier Transportation Czech Republic, a. s., IČ 49902083
Pracoviště:Bombardier Transportation Czech Republic a.s. - 001, Svatopluka Čecha 1205/12, 47001 Česká Lípa 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-05-09
Mzdové rozpětí:od 26701 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na životní a penzijní pojištění, zvýhodněné mobilní tarify
Dovolená navíc, 1 týden
Zvláštní prémie, měsíční

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň
> Prosazování systémového přístupu k řešení otázek jakosti
> Kontrola výrobků ohledně technických specifikací
> Kontrola jakosti dodávek od kooperačních dodavatelů
> Řízení procesu řešení odchylek od stanovených norem
> Dohled na správné třídění, identifikaci a manipulaci s materiálem
> Podíl na realizaci nápravných opatření pro zajištění jakosti
> Provedení přejímek u výrobků za účasti zahraničního dodavatele
Požadujeme
> Ukončenou SŠ technického směru
> Praxi na obdobné pozici min. 2 roky
> Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)
> Znalost SAP výhodou
> AJ na komunikativní úrovni výhodou
> Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost
> Základní znalost problematiky řešení problémů a ochotu učit se novým věcem
Nabízíme
> Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti
> Možnost dalšího profesního růstu
> Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)
> Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za zlepšovací návrhy
> Roční výkonnostní odměnu
> Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce
> Dotované závodní stravování
> Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce
> Sportovní a kulturní aktivity
> Zvýhodněné mobilní tarify
> Flexibilní pracovní dobu
Kontakty
> Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: [email protected]
> Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo: 487 802 602, mobil č.: 778 421 464

Poslední změna:2017-05-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Česká Lípa

číslo volného místa: 12633080763

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní