Pracovník/ce marketingu

BON TON, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykovo náměstí 17, 753 01 Hranice, Okres Přerov
plný úvazek
Termín nástupu
2015-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu, průzkumu trhu (2431)

Pracoviště a kontakty

Firma:BON TON, s.r.o., IČ 25390589
Pracoviště:Masarykovo náměstí 17, Hranice I-Město, 753 01 Hranice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-12-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný IHNED. Pracovní místo je vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
úprava textů, fotografií, tabulek a prezentací; aktualizace a tvorba FB, Twitter, LinkedIn a blog; tvorba a rozesílky newsletterů, marketingových akcí a prezentací; tvorba analytických dokumentů v MS Excel a MS Word; jednání s obchodními partnery (reklama, dodavatelé reklamních předmětů, příprava podkladových dat pro marketingové kampaně a procesování jednotlivých kampaní); aktualizace a údržba informací na webových stránkách (v redakčním systému), komunikace s provozovateli stránek (programátory); kontrola funkčnosti rezervačního systému, návrhy na vylepšení a spolupráce s externími provozovateli systému; údržba pracovních stanic a základního kancelářského software; příprava ekonomických podkladů; tvorba sestav; pomoc v hlavní sezóně s odbavením zájezdů

Zaměstnavatel požaduje:
min. SŠ vzdělání s maturitou, ideálně se zaměřením na IT nebo marketing; znalost práce s programy MS Office (především MS Excel), grafickými programy (Adobe Photoshop, Gymp, Corel nebo jiné); základní znalost programování v html výhodou; kreativitu, chuť do práce, chuť se učit novým věcem, schopnost pracovat pod tlakem a v týmu; časovou flexibilitu, loajalitu a smysl pro zodpovědnost

Zaměstnavatel nabízí:
práci v renomované společnosti s 25-ti letou tradicí; práci v mladém kolektivu; možnost dalšího vzdělávání a růstu; odpovídající platové ohodnocení a motivační benefity; stravenky

Zájemci se mohou hlásit:
zasláním životopisu (CV) na e-mail: [email protected]

Místo výkonu práce: BON TON, s.r.o., Masarykovo náměstí č.p. 17, 753 01 Hranice 1

Poslední změna:2015-11-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hranice

číslo volného místa: 9783390707

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou