Operátor výrobní linky

BonJob

Místo práce
Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovník obsluhuje přidělený automatický stroj (nejedná se o pásovou výrobu). Pracovník vloží jednotlivý komponent do svářecího automatické stroje. Po dokončení sváření vyndá onen komponent, vizuálně zkontroluje svár a komponent uloží na paletu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

– mzda až 18 000 Kč + bonusy a prémie
- příplatek za práci přesčas 35%
- příplatek za noční směny
– ubytování zdarma
– kariérní postup
– možnost využití firemních svozů
– po zaučení navýšení základní mzdy
– možnost přejít do kmenového stavu firmy

Informace o náboru

Zaujala Vás naše pracovní nabídka? Neváhejte a zasílejte své životopisy, nebo pro více informací volejte, nebo pište na níže uvedené telefonní číslo.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro výrobní halu hledáme muže, ženy, kvalifikované i nekvalifikované pracovníky, kteří chtějí pracovat ve 2- směnném nebo 3- směnném provozu s nástupem ihned nebo po dohodě.
Budete pracovat pro předního výrobce v automobilovém průmyslu s dlouholetou tradicí a působností na trhu práce. S námi získáte jistotu stabilního zaměstnání, motivující finanční ohodnocení, možnost kariérního růstu a také možnost přestupu do kmenového stavu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-Flexibilita
-Manuální zručnost
-Spolehlivost
-Chuť pracovat a učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Bonjob s.r.o. pomáhá najít lidem práci převážně v oblasti dělnických profesí (kvalifikovaných i nekvalifikovaných) a to v rámci České a Slovenské republiky. Poskytujeme dočasné zaměstnávání, brigádnický servis a personální poradenství.
Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 3126719  Datum zveřejnění: 10.7.2017