Technici v elektrotechnické / elektronické výrobě

BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Wolkerova 2304, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-23
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektrotechnici a technici energetici (3113)

Pracoviště a kontakty

Firma:BONNEL TECHNOLOGIE s. r. o., IČ 18230407
Pracoviště:Wolkerova 2304/38, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-23
Mzdové rozpětí:od 16000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme:
- SOU nebo ÚSO vzdělání (výhodou v elektrotechnickém oboru),
- základní znalost aplikací MS Office (Word, Excel), spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost,
- předpokládáme přirozenou inteligenci, schopnost a ochotu se rychle učit nové věci, cit pro techniku a kvalitu.
Pracovní zařazení, ohodnocení a pracovní náplň - dle kvalifikace, schopností a pracovního zařazení.
Nabízíme: příspěvek na stravování formou stravenek.
Náplň práce:
- práce na ručních pracovištích - osazování DPS,
- montážní práce při kompletaci finálních výrobků
- testování vývojových prototypů a produktů v sérii
- obsluha SMT linky
- obsluha selektivní pájecí vlny
- automatická optická kontrola
- stavba prototypů pro vývoj

Pro sjednání schůzky preferujeme e-mailový kontakt. Prosíme bez sjednaného termínu nechodit osobně!!! Termín bude sjednán prostřednictvím e-mailu po předchozím zaslání obvyklých podkladů - životopis, motivační dopis, apod..

Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 h.

Poslední změna:2017-02-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 9441960795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou