Produkční/Šéfredaktor audioknižního vydavatelství (Praha)

BOOKMEDIA s.r.o.

Místo práce
Praha, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS ČINNOSTÍ A ODPOVĚDNOSTÍ NA POZICI:
• Sleduje a analyzuje trendy na knižním trhu a na jejich základě navrhuje a realizuje vydavatelskou strategii.
• Získává autorská práva pro vydávání audioknih od autorů, překladatelů, literárních agentů a vydavatelů.
• Spravuje licence k autorským právům po celou dobu jejich životnosti.
• Buduje a udržuje dlouhodobé vztahy s partnerskými subjekty na knižním trhu.
• Organizačně zajišťuje kompletní proces výroby audioknihy, počínaje kalkulacemi nákladů, přes úzkou spolupráci s realizátorem nahrávání, až po dodání hotové audioknihy do prodeje.
• Spolupracuje s nadřízenými a prodejním oddělením sídlícím v Ostravě na realizaci prodejních a propagačních kampaní titulů vydavatelství, což zahrnuje i pravidelné služební cesty do Ostravy.
• Zajišťuje reporting a fakturaci prodejů audioknih směrem k vlastníkům autorských práv.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
• zajímavou práci ve firmě s atraktivním oborem a velkým potenciálem
• možnost kariérního růstu společně s firmou
• pružnou pracovní dobu
• motivační finanční ohodnocení
• příjemné nekuřácké pracovní prostředí

Informace o náboru

VŘ se bude konat v úterý 5. května 2015 v Ostravě. V případě zájmu pošlete motivační dopis a životopis do středy 29. 4. 2015 na adresu [email protected]. Do předmětu e-mailu uveďte „PRODUKČNÍ“.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
• VŠ nebo SŠ vzdělání, humanitního směru výhodou
• angličtina na dobré komunikační úrovni, slovem i písmem
• kulturní rozhled se zaměřením na literaturu
• výraznou výhodou jsou praktické zkušenosti z knižního trhu, praxe ve vydavatelské činnosti vítána
• znalost a zkušenosti s projektovým řízením výhodou
• vynikající komunikační a organizační schopnosti
• nadšení, samostatnost, iniciativa, cit pro obchod a zdravý úsudek
• nadstandardní počítačové dovednosti, pokročilá znalost MS OFFICE
• bydliště v Praze
• ŘP skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nakladatelství BOOKMEDIA s.r.o.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2094272  Datum zveřejnění: 23.4.2015