Chcete být řidičem autobusu?

BORS Břeclav a.s.

Místo práce
Bratislavská 26, Jihomoravský kraj, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme pracovní pozici: ŘIDIČ AUTOBUSU
(nejlépe z obcí Šlapanice, Hustopeče, Hevlín, Pohořelice a jejich blízkého okolí)
Nemáte řidičské oprávnění nebo profesní způsobilost?
NEVADÍ! ZAŘÍDÍME, ZAPLATÍME

Informace o náboru

Bližší informace získáte na telefonním čísle:
519 444 210 - personální ředitelka Ing. Saskia Hyklová
519 411 424 - vedoucí osobní dopravy Tomáš Dolák
nebo na emailu:
[email protected], [email protected]

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme dynamická a moderní holdingová společnost orientovaná na uspokojení potřeb zákazníka. Zabýváme se provozováním a rozvojem nákladní dopravy, neztrátové osobní dopravy, poskytováním komplexních a kvalitních celních služeb, provozováním veřejné čerpací stanice pohonných hmot a mycí linky, prodejem a servisem automobilů Renault a DACIA, provozováním a rozvojem sportovních aktivit a dalších produktivních a ziskových činností.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2507053  Datum zveřejnění: 7.4.2016