Elektrotechnický inžinier

BOSCH (Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.)

Bernolákovo, Bratislavský kraj, Dánsko, Nemecko, Ukrajina, Zahraničie - ostatné
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu divíziu Rotating Machines (RM) hľadáme kandidátov do tímu technického oddelenia. Naše závody v Nemecku, na Slovensku, Ukrajine, Dánsku, Taiwane a Číne sa venujú repasácii alternátorov a štartérov. Technické oddelenie zabezpečuje podporu a know-how v oblasti testerov. Testery plnia rôzne funkcie – od finálneho testovania produktu, cez skúšky odolnosti proti korózii, 3D vibrácie, skúšky výkonnosti, termo-šok, záťažové skúšky či skúšky systému štart-stop.

Pracovná náplň elektrotechnického inžiniera je:
• Podpora produkcie pri riešení problémov vo výrobe,
• Podpora produkcie a BPS pri zefektívňovaní procesov,
• Výroba a údržba testerov plugov a testovacích pomôcok podľa potreby,
• Inštalácia a kalibrácia testerov,
• Vytváranie a zavádzanie nových testovacích postupov,
• Starostlivosť o databázu testerov,
• Zodpovednosť za funkčnosť a nastavenia testerov používaných v celej divízii (Nemecko, Slovensko, Ukrajina, Dánsko, Taiwan, Čína),
• Podpora pri riešení problémov FCM (facility management); prípadne komunikácia s dodávateľom - elektroinštalácie,
• Podpora a spolupráca s oddelením kvality pri znižovaní IFR (internal failure rate) a EFR (external failure rate),
• Zodpovednosť za ITM - IT manufacturing (základy IT networking),
• Zodpovednosť za funkčnosť a nastavenia testerov používaných v celej divízii.

- Práca v známej medzinárodnej spoločnosti.
- Možnosť osobného a odborného rastu.
- Mladý priateľský kolektív.
- Možnsti odborných a jazykových kurzov.
- Možnosť sebarealizácie.

Informácie o výberovom konaní

Prosím vložte do životopisu nasledovnú formuláciu:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2017 (zbývá ještě 51 dnů)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, inžinier strojov a zariadení, technické, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie: elektrotechnické al. príbuzné
• Plynulá znalosť angličtiny slovom aj písmom
• Znalosť nemčiny výhodou
• Skúsenosti z oblasti elektrotechniky, nastavovania výrobných strojov a zariadení, testovania produktov
• Silné komunikačné a koordinačné schopnosti
• Chuť a flexibilita v cestovaní (cca 30% času mimo SR)

Holger Christiansen Production s.r.o. (CHSK), je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa repasom automobilových alternátorov.
Sme pôvodom dánska firma s pobočkami v SR, Nemecku, na Ukrajine, v Číne a na Taiwane.
V roku 2008 sa spoločnosť Holger Christiansen stala súčasťou koncernu Robert BOSCH GmbH.
Skupina BOSCH je jeden z vedúcich medzinárodných technologických koncernov. V divíziách Automobilová, Priemyslová technika spolu so Spotrebným tovarom a Technickým vybavením budov zamestnáva takmer 300 000 zamestnancov. Skupina BOSCH zahŕňa Robert Bosch GmbH a jej viac ako 300 dcérskych a regionálnych spoločností vo viac ako 60 krajinách; spolu s obchodnými partnermi je BOSCH zastúpený v 150 krajinách sveta.
Každoročne investujeme viac ako 4 miliardy Euro na výskum a vývoj a BOSCH ročne prihlási viac ako 3800 patentov na celom svete. So všetkými produktmi a službami podporujeme kvalitu života inovatívnymi riešeniami.

www.bosch.sk

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o.
Gaštanová Alej 7
900 27 Bernolákovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Vaculciakova
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis