Pracovník údržby

BOSCH

Miesto práce
Bernolákovo, Slovensko
Termín nástupu
dohodou
836 € základná mzda mesačne (po troch mesiacoch možnosť zvýšenia na 930 €) + príplatky priemerne 200 € mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie prevádzkyschopného stavu technologických zariadení vo výrobe,
- Pravidelná a preventívna údržba na strojoch a zariadeniach,
- Plánované prehliadky a revízie,
- Zásahy pri havarijných stavoch,
- Drobné stavebné úpravy,
- Účasť pri správe budov a areálu spoločnosti,
- Riešenie vzniknutých problémov
- Spravovanie odpadov – vývoz odpadu, lisovanie papiera, separácia odpadov
- Spolupráca pri spravovaní šrotu – výmena paliet, príprava na vývoz

- Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti,
- Adekvátne mzdové ohodnotenie,
- Stravné poukážky a celoročný pitný režim,
- Parkovanie v areáli firmy,
- Zaujímavý bonusový systém.

Ak Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu zašlite, prosím štrukturovaný životopis na nižšie uvedenú emailovú adresu.

K životopisu pripojte, prosím, nasledujúci súhlas so spracovaním osobných údajov:
Súhlasím, aby spoločnosť Holger Christiansen Production Slovakia, s.r.o., spracovávala, spravovala a archivovala moje osobné údaje v poskytnutých dokumentoch v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady 2016/679 (GDPR) a zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

strojný zámočník, mechanik, maturita výhodou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Znalosť budov, zariadení a infraštruktúry,
• Samostatnosť, zodpovednosť za zverené úlohy,
• Flexibilita (nerovnomerné rozvrhnutie pracovného času),
• Vodičský preukaz skup B., VZV, obsluha plošiny,
• Zváračský preukaz CO, el.oblúk + plameň výhodou,
• Spoľahlivosť a flexibilita, manuálna zručnosť, pracovitosť, zodpovednosť.

Bosch Group je vedúcim medzinárodným technologickým koncernom. Spoločnosť celosvetovo zamestnáva približne 402 000 zamestnancov (stav k 31. 12. 2021) a za rok 2021 dosiahla obrat 78,7 miliardy eur. Činnosť Bosch Group sa člení do štyroch obchodných oblastí: Mobility Solutions, Priemyselná technika, Spotrebný tovar a Energetika a technika budov. Ako popredná spoločnosť v oblasti Interneti vecí (IoT) ponúka inovatívne riešenia pre inteligentné domácnosti, inteligentné mestá, prepojenú mobilitu (connected mobility) a priemysel (i4.0). Každoročne investuje viac ako 6 miliárd EUR na výskum a vývoj a ročne prihlási viac ako 3800 patentov.

Spoločnosť na Slovensku pôsobí od roku 1993, kedy otvorila svoju prvú pobočku v Bratislave, svoje zastúpenie v niekdajšom Československu mala však už od roku 1920. Koncern Bosch na Slovensku pôsobí v troch lokalitách: Bratislava (obchodno-technická spoločnosť), Bernolákovo (výrobný závod) a Michalovce (výrobný závod) a je zastúpený vo všetkých štyroch obchodných oblastiach. V roku 2021 dosiahol na slovenskom trhu obrat vo výške 454 mil. eur a zamestnával viac ako 1 100 zamestnancov (k 31. 12. 2021).

Strategickým cieľom Bosch Group je prinášať inovácie. Stručne povedané, Bosch vytvára technológie, ktoré sú „Stvorené pre život“. Bosch Group zahŕňa spoločnosť Robert Bosch GmbH a viac ako 440 dcérskych a regionálnych spoločností vo vyše 60 krajinách sveta. Po započítaní predajných a servisných partnerov pokrýva globálna vývojárska, výrobná a obchodná sieť spoločnosti Bosch takmer všetky krajiny. Základom pre ďalší rast firmy je jej sila inovácií. Bosch v oblasti výskumu a vývoja zamestnáva 76 100 ľudí v 128 lokalitách po celom svete a takmer 38 000 softvérových inžinierov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2782268  Datum zveřejnění: 13.9.2018  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 836 € základná mzda mesačne (po troch mesiacoch možnosť zvýšenia na 930 €) + príplatky priemerne 200 € mesačne