Telemarketingový pracovník/ce

BOTTLING PRINTING s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bezručova 651, 692 01 Mikulov, Okres Břeclav
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
100 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BOTTLING PRINTING s.r.o., IČ 25869078
Pracoviště:BOTTLING PRINTING s.r.o. - Mikulov, Bezručova 651/25, 692 01 Mikulov na Moravě

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 100 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:14.10.2016/ Životopisy zasílat na email: [email protected]. Do našeho marketingového týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici telemarketingový pracovník. Tato pozice potřebuje proaktivního a pečlivého člověka ochotného učit se novým věcem. Tato pozice nepojímá o přímém prodeji zboží, nýbrž o získávání dat o zákaznících a trhu a otevírání cest pro obchodní oddělení.
Náplň práce: aktivní kontaktování stávajících i potenciálních zákazníků z předem připravené databáze, zjišťování potenciálu prodeje u nově kontaktovaných firem a získávání potřebných údajů, zaznamenávání výsledků hovorů do IS Helios podle předem daného rozsahu, předávaní výsledků práce na obchodní a marketingové oddělení.
Požadujeme: počítačovou gramotnost, schopnost improvizace, schopnost udělat dobrý a zapamatovatelný první dojem, excelentní komunikační dovednosti, empatické a asertivní jednání.
Nabízíme: dlouhodobou a perspektivní práci v přátelském kolektivu, smluvní vztah na základě dohody o pracovní činnosti (DPČ), počet hodin týdně 24-30, pracovní doba dle dohody, pravděpodobně pondělí - pátek, v čase od 8:30 do 14:00 hod, čisté ohodnocení v rozmezí 15 - 20 Kč za kompletně vyřízený kontakt + bonusy za výsledek, úvodní a průběžné školení, vhodné pro ZTP.

Poslední změna:2016-10-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mikulov

číslo volného místa: 11583320767

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou