Kuchař/kuchařka

Boutique hotel Mikulov s.r.o.

Místo práce
Mikulov, Husova 8, Jihomoravský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
IHNED!!!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

do našeho týmu hledáme kuchaře či kuchařky - za kvalitní práci kvalitně odměňujeme - možnost kariérního růstu

Informace o náboru

další info na mailu [email protected] nebo na tel. +420 724258 368

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

gastronomie

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Boutique Hotel Tanzberg se nachází v ŽIDOVSKÉ ČTVRTI pouhých pár minut chůze od hlavního náměstí.
Nově zrekonstruovaný hotel na vás dýchne svou nezaměnitelnou atmosférou plnou klidu, pohodlí.
Vynikající kuchyně pod vedením známého šéfkuchaře Marcela Ihnačáka vám nabízí různorodé speciality národních kuchyní z čerstvých surovin a vlastních bylinek. K dobrému jídlu nabízíme i výběr vín nejlepším místních vinařů.
ID: 2240006  Datum zveřejnění: 31.8.2015