Lekár Nemecko, aj absolventi, Weiterbildung für Innere Medizin und für Neurologie

br-Personalvermittlung und Beratung

br-Personalvermittlung und Beratung, www.mymedicalcareer.de, Klinikstraße 8, 934 13 Cham, Nemecko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
4100 EUR/mesiac, bez príplatkov za služby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, Kreiskrankenhaus in Niedersachsen, patriaci do siete najväčších privátnych nemocníc v Nemecku, hľadáme lekárov, ktorí majú záujem sa ďalej špecializovať v odboroch internej medicíny, alebo neurológie.
Uprednostňujeme lekárov už aspoň s nejakými praktickými skúsenosťami v klinickej medicíne, nie je však podmienkou.
Týmto lekárom ponúkame prostredníctvom nášho teamu kompletné poradenstvo pred podpisom pracovnej zmluvy v Nemeckej spolkovej republike ale tiež kariérne poradenstvo počas prvých mesiacov zamestnania v Nemecku.

Nadpriemerné finančné ohodnotenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Okresná nemocnica v Niedersachsen, 270 postelí, volle Weiterbildungsermächtigung für Innere Medizin, Gastroenterologie, Kardiologie, v príprave aj für Neurologie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

4

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi motivované zrelé osobnosti s chuťou presadiť sa v novej spoločnosti, otvorené nášmu profesionálnemu poradenstvu.

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1696820  Datum zveřejnění: 23.10.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4100 EUR/mesiac, bez príplatkov za služby