Krankenschwester, Krankenpfleger, Krankenhaus der MaximalVersorgung in Sachsen, Zdravotné sestry do Nemocnice vyššieho typu v Bundeslande Sachsen,

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.03.2016
Mzdové podmienky (brutto)
3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacero Kliník, v rámci Nemocnice Maximal Versorgung hľadáme skúsené zdravotné sestry so skúsenosťami v oblasti Intenzívnej Medicíny, so skúsenosťami v oblasti intenzívnej starostlivosti o detského pacienta ale i sestry na oddelenia chirurgické, či internej medicíny.

Ponúkame nadštandardné platové ohodnotenie, absolútnu podporu pri získané Anerkenung, podporu pri integrácii v novom kolektíve.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Naším Klientom je nemocnica, akademická nemocnica Univerzity v Lipsku. Nemocnica ako zamestnávateľ patrí k zamestnávateľom priateľským k rodine a deťom, k nemocnici patrí aj zamestnanecká materská škôlka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme zdravotné sestry, silné osobnosti, ktoré sú schopné zvládnuť každodenný stres spojený s namáhavou prácou v nemocnici, osobnosti, ktoré sa neboja ďalšieho uplatnenia a nových kariérnych možností v novej krajine. Hľadáme osobnosti, ktoré sú schopné plnej integrácii tak v novom zamestnaní ako aj v novej spoločnosti.

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2402681  Datum zveřejnění: 20.1.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 3000