Ponukam pracu pre 6-8 Instalateurov/Sanitärmonteuren/ Nemecko, Kolin, dlhodobo, 12 Eur/hod. mzda, 40 Eur denne diety (Ref. č.: 2016-400)

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Kolin, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
02.10.2016
Ponúkaný plat (brutto)
12 Eur/Stunde, plus 40 Eur /denné diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nasho klienta in 50827 Köln, Deutschland hladame niekolkych instalaterov od zaciatku oktobra !!!!!!

- 12€ / hod. mzda
- 40€ denne diety/ ubytovanie 20 Eur

Bauzeit: Ab Oktober 2016 bis voraussichtlich Dezember 2018

Jedna sa o obnovu viacposchodoveho domu z viac ako 400 bytovymi jednotkami
Obnova privodov pitnej vody im System Viega Sanpress (bis Nennweite DN50)

Obnova odpadovych rur,
Instalacia kupelni, montaz
1 x Badewanne + 1 x Waschtisch + 1 x Wand-Tiefspül-WC + 1 x Küchenspüle

Das Objekt wurde bislang durch ein elektrisches FBH-System erwärmt, welches – aus energetischen Gründen – durch ein Pumpen-Warmwasser-Heizsystem ersetzt wird (Fernwärme).

Hierzu werden auch Steig- und Verteilleitungen Heizung im System Viega Prestabo gemäß Hausplanung verlegt.

In 110 Leerwohnungen wird die elektrische FBH bauseits abgeschaltet und es werden Heizkörper + Radiatoren des mittleren Standard installiert.

(BH bis 2,0 m, Gewicht = bis 130 kg / HK)

Anforderungsprofil an die Mitarbeiter im Projektteam "Köln":

•Gesellenbrief als Anlagenmechaniker oder Sanitärinstallateur
•Selbstständiges Arbeiten
•Teamfähigkeit
•Beherrschung der deutschen Sprache
•Eigenes Grundwerkzeug (bei Bedarf können wir Werkzeug auch bereitstellen)

Wir suchen noch ca. 6-8 Monteure.

Práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
Plat hodinová mzda, 12 Eur/hod. plus 40 Eur denné diéty ako príspevok na ubytovanie
Ubytovanie stojí 20 Eur, zvysok zostava nezdaneny

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je nemecká spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním práce v oblasti stavebníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

flexibilita a schopnost presuvat sa autom

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku, z Nemecka a z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

www.mymedicalcareer.de und www.br-personalvermittlung.de
In der Point 11
93413 Cham
Nemecko
ID: 2597259   Datum zveřejnění: 22.9.2016