Ste mladý nemecky hovoriaci lekár, aj absolvent, chcete absolvovať Weiterbildung v odboroch Innere Medizin, Neurologie, Gynekologie, kontaktujte ma!

br-Personalvermittlung und Beratung

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
01.08.2017
Mzdové podmienky (brutto)
od 4000 Eur vyššie, podľa odbornosti a odpracovaných rokov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre viacerých naších klientov, (dve Kliniky Helios, nachádzajüce sa v Bundeslande Niedersachsen a Sachsen, pre jednu Kliniku Sana v Bavorsku, ale tiež dve Kliniky v Bavorskom lese a veľkú nemocnicu v Norinbergu, či v Chemnitz) hľadáme viacerých lekárov z viacerých medicínskych odborov, ktorí v dohľadnej dobe splnia požiadavky pre udelenie nemeckej aprobácie, či získanie Facharztanerkennung. (Vzhľadom na niekoľkoročné skúsenosti na nemeckom trhu ponúkame kompletné poradenstvo)
Pre Kliniku Helios v Niedersachsen, vzdialenú od Hannoveru cca 1 hodinu hľadáme viacerých mladých lekárov, aj absolventov, ktorí majú záujem o ďalšie vzdelávanie v oblasti Innere Medizin, Kardiologie, Gastroentherologie, Geriatrie, Anästhesie, Neurologie. Klinika patrí do jednej z najväčších sietí privátnych kliník v Nemecku. Klinika ponúka volle Weiterbildungsermächtigung v spomínaných oboroch. Hľadáme lekárov s nemeckou aprobáciou, aspoň dva roky praxe, nie je však podmienkou. Lekárom bez nemeckej aprobácie, prípadne čerstvým absolventom ponúkame podporu a poradenstvo pri jej udelení.
Rovnako pre Helios Kliniku ležiacu v blízkosti Chemnitz hľadáme viacerých lekárov špecialistov, ale i sekundárnych lekárov. Pre Kliniku v Chemnitz hľadáme lekára už so skúsenosťami z oblasti Kardiológie, sekundárneho lekára s dvoma, troma rokmi praxe, ktorí sa chce ďalej vzdelávať v oblasti Kardiologie, prípadne sa zaujíma o inavazívnu kardiológiu. Pre rovnakú kliniku hľadáme lekára, pediatra, s Zusatzbezeichnung, špecializácia v oblasti Neonatologie.
Pre jednu Gemeinschaftpraxis in Baden- Würtemmberg hľadáme zase očného lekára alebo lekárku. Rovnako hľadáme očného lekára pre jednu malú nemocnicu v Sachsen. Pre viaceré nemocnice v Sachsen a v Bavorsku hľadáme lekárov Anesteziológov, prípadne lekárov už so znalosťami a praxou v oblasti Anesthesiológie, aj mladých lekárov, ktoreí sa chcú ďalej vzdelávať v spomínanom odbore.
V prípade, že Ste mladý lekár / lekárka aj bez atestácie, alebo teda po nemecky Assistenzart in der Weiterbildung für Innere Medizin (Neurologie, Geriatrie, Anästhesiologie, Gynäkologie, pre jednu Kliniku v Bavorskom lese aj v oblasti Chirurgie) a rozhodli Ste sa svoju kariéru nasmerovať do Nemecka, získať skúsenosti aj z oblasti vzdelávania sa v odbore vo veľkej sieti nemocníc Helios, či Sana (Klinika vlastní volle Weiterbildungsermächtigung für Innere Medizin, Kardiologie, Anästhesie, Gastroenterologie, Geriatrie, Neurologie, Gynäkologie) , Sana (volle Weiterbildungsermächtigung vo všetkých oblastiach Innere Medizin, Chirurgie und Neurologie)Ste samozrejme vítaní.
Nemecké znalosti na úrovni B2 (Eur. ref. ram.) sú podmienkou, na získanie nemeckej Aprobácie sú už žiaľ potrebné aj znalosti z odbornej nemčiny, tzv. Patientenkommunikationst vo všetkých spolkových republikách Nemecko. Pri vybavovaní potrebných nemeckých papierov Vám budeme nápomocní. V klinike v Niedersachsen Vám vieme obratom do niekoľko dní dohodnúť osobný pohovor, prípadne hospitáciu.
Pre lekárov už s praxou v oblasti Gynekológie ponúkame možnosť zamestnania sa v jednej klinike v Norinbergu. Pre rovnakú kliniku hľadáme aj lekárov, či už sekundárov, alebo špecializovaných lekárov pre oblať Innere Medizin, Anästhesie, und Neurologie.

Radi si s Vami dohodneme telefonický rozhovor, a podrobnejšie Vám predstavíme pozície, ktoré vieme obsadiť aj lekármi zo zahraničia.

Nadštandardné platové ohodnotenie, Od 4.400 Eur/ Brutto, nástupný plat absolventav Helios.
Dovolenka 30 dní
Možnosť ďalšieho vzdelávnia a jeho podpora, či už z oblasti Innere Medizin, Kardiologie, Sonografie, Chirurgie, Invazívne a miniinvazívnme Metody, alebo podpora vlastného vzdelávacieho plánu
Podpora pri hľadaní ubytovania
Možnosť nástupu, najlepšie ihneď, s aprobáciou, alebo príp. po obdržaní nemeckej aprobácie.
Ponúkame prácu v multiodborových profesionálnych teamoch, Kliniky Sana, Helios, Komunálne nemocnice v Bavorskom Lese, diezácna nemocnica v Norinbergu,
Platové zaradenie podľa platových Taríf jednotlivých zamestnávateľov. t

napr. nástupný plat absolventa v Helios viac ako 4400 Euro.

Informácie o výberovom konaní

Rada Vám poskytnem podrobnejšie Informácie.

B. Rakicka, [email protected]
[email protected]

od roku 2010 privátny Personalvermittler a Head Hunter v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Kreiskrankenhaus , 270 pacientských lôžok, sa nachádza v prekrásnom prostredí lesov na hranici Niedersachsen.
Sana Klinika a dve kliniky v Bavorsku sa nachádzajú v prekrásnom prostredí Bavorského lesa, neďaleko českej hranice,.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Innere Medizin, Allgemeine Medizin, Kardiologie, Gynäkologie, Chirurgie, Neurologie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť br-Personalvermittlung und Beratung und www.mymedicalcareer.de, so sídlom v NSR sa zaoberá sprostredkovaním práce pre lekárov a odborný zdravotnícky personál v Nemecku. Ponúka tiež podporu zdravotníckemu personálu z nových členských krajín EÚ do nemeckých zdravotníckych zariadení, či už lekárom, alebo zdravotným sestrám. Spoločnosť nie je držiteľom Licencie Personalleasing, sprostredkovávame pracovníkov priamo k naším klientom, do nemocničných zariadení.
Zároveň poskytuje know-how v oblasti projektového managementu, personalistiky, nemeckého pracovného trhu a úplné poradenstvo pre svojich klientov pred podpisom pracovnej zmluvy v Spolkovej republike Nemecko.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2617232  Datum zveřejnění: 26.6.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 4000 Eur vyššie, podľa odbornosti a odpracovaných rokov