Programátor .NET / C# / SQL

BRAINEST s.r.o.

Smetanovo náměstí 222/8, 702 00 Moravská Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

JAKOU PRÁCI VÁM NABÍZÍME:
- vývoj webových aplikací na platformě .NET

Zaměstnanecké výhody, benefity

JAKÉ JSOU VÝHODY PRÁCE U NÁS:
- pružná pracovní doba
- odpovídající finanční ohodnocení
- profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
- práce v nekuřáckém prostředí
- perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě
- příjemný kolektiv spolupracovníků
- možnost ihned nastoupit

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu [email protected].
Do předmětu e-mailu uveďte PROGRAMÁTOR .NET.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO OD VÁS OČEKÁVÁME :
- SŠ / VŠ vzdělání, praxi alespoň 2 roky
- velmi dobrou znalost C#, ASP.NET
- zkušenosti s webovými službami (WSDL)
- znalost webových technologií (HTML, CSS, JavaScript, Ajax)
- základní znalost MS SQL
- schopnost pracovat v týmu
- flexibilitu a schopnost učit se novým věcem
- znalost angličtiny na technické úrovni
- výhodou je znalost prostředí MS Visual Studio
- bydliště v Ostravě a okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAINEST s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti rozvoje a servisu informačních a komunikačních technologií. Hlavním zákazníkem jsou společnosti ve skupině PEMIC BOOKS a.s., ale také další subjekty na knižním trhu.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1436700  Datum zveřejnění: 18.8.2016