Administrátor / konzultant

BRAINEST s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
možný ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ÚKOLY A ZODPOVĚDNOST:
administrace firemních IS
tvorba SQL sestav a drobných aplikací
řešení problémů firemních IS
podpora uživatelů
tvorba a údržba provozní dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
možnost zapojení do práce analytických týmů
pružnou pracovní dobu
odpovídající finanční ohodnocení
profesní růst (školení, semináře, odborná literatura)
příjemné nekuřácké pracovní prostředí
perspektivní zaměstnání ve stabilní firmě

Informace o náboru

Výběrové řízení se bude konat v polovině měsíce října 2014, proto v případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na adresu [email protected].
Do předmětu e-mailu uveďte ADMINISTRÁTOR/KONZULTANT.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
SŠ vzdělání a praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky nebo VŠ vzdělání v oboru ICT
analytické myšlení a vynikající komunikační schopnosti
schopnost porozumět požadavkům uživatelů a tyto požadavky řešit v širších souvislostech celého IS
schopnost dotahovat věci do konce
pečlivost, svědomitost, spolehlivost, iniciativa
znalost MS SQL, nadstandardní znalost OS WINDOWS, MS OFFICE
bydliště Ostrava

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAINEST s.r.o. se zabývá poskytováním služeb v oblasti rozvoje a servisu informačních a komunikačních technologií. Hlavním zákazníkem jsou společnosti ve skupině PEMIC BOOKS a.s., ale také další subjekty na knižním trhu.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 1873787  Datum zveřejnění: 19.9.2014