Strojírenský dělník, montáž výrobků

BRANO a.s. (MPSV)

Místo práce
Na Račanech 100, 514 01 Jilemnice, Okres Semily
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-12
Mzdové podmínky (brutto)
94 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci ostatních výrobků (8219)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRANO a.s., IČ 45193363
Pracoviště:BRANO a.s. závod Jilemnice, Na Račanech 100, 514 01 Jilemnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-12
Mzdové rozpětí:od 94 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:vyučen, nejlépe ve strojírenském oboru, manuální zručnost, přesnost, zodpovědnost, spolehlivost, vhodné i pro absolventy.
Nabízíme: dobré mzdové ohodnocení, samostatnou a zodpovědnou práci, možnost dalšího vzdělávání a růstu, motivační bonus a další firemní benefity. Nástupní mzda 93,90Kč/h

podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění

Kontakt pro uchazeče: [email protected] , 604297724

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Semily

číslo volného místa: 11730210777

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity