Brusič kovů

BRANO a.s. (MPSV)

Místo práce
Opavská 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
125 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Brusiči nástrojů a kovů (72241)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRANO a.s., IČ 45193363
Pracoviště:Opavská 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 125 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, 34 Kč/jídlo
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KO: Aleš Tengler, tel: 604 297 728, email: [email protected].
Vyučen, dobrý zdravotní stav, samostatnost, pravidelná docházka.
125 Kč/hod. + 10 % mzdový bonus po zapracování, příspěvek na závodní stravování ve výši 34 Kč/jídlo, příplatek za odpolední směnu 7 Kč, příplatek za práci v noci 16,30 Kč, příspěvek na penzijní ve výši 300 Kč měsíčně, příspěvek na životní pojištění ve výši 500 Kč měsíčně, dovolená ve výši 25 dnů, příspěvek na rekreaci, pracoviště Hradec nad Moravicí.

Poslední změna:2017-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 12758680728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity