Úřady práce ČR
Zdrojem volných pracovních pozic je Ministerstvo práce a sociálních věcí.
Pracovník/ce zákaznického centra - slovensko
Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRASTY GROUP s.r.o., IČ 24276821
Pracoviště:BRASTY GROUP s.r.o. - pracoviště, Velkomoravská 479/19, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-14
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Do naší olomoucké pobočky hledáme administrativního pracovníka pro překlady a zajištění chodu internetové pobočky na Slovensku.
Náplň práce: pečovat o Slovenské zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu; překládat texty z českého do Slovenského jazyka; evidovat telefonické objednávky.
Požadujeme: výbornou znalost Slovenského jazyka slovem a písmem; odolnost proti stresu; znalost práce na PC; znalost prostředí zákaznického centra výhodou; profesionální vystupování.
Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce; práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmy; možnost kariérního růstu; motivující platové ohodnocení; zaměstnanecké benefity.
Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email.

Poslední změna:2016-11-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11708660772

Kontakt Kontaktní osoba: Nadia Šimková
E-mail: poslat životopis

Poslat společnosti životopis
ID: 2805769   Datum zveřejnění: 10.11.2016
Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.