Marketingový/á specialista/ka se znalostí slovenštiny

BRASTY GROUP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Velkomoravská 479, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-12
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRASTY GROUP s.r.o., IČ 24276821
Pracoviště:BRASTY GROUP s.r.o. - pracoviště, Velkomoravská 479/19, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-12
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Chcete pracovat v oblasti online marketingu se zaměřením na SEO? Je slovenština Váš mateřský jazyk? Máte zkušenosti s návrhem strategií pro efektivní optimalizaci webových projektů? Baví Vás pravidelné vylepšování webu, sledování úspěchů optimalizace a analýza faktorů, které ovlivňují pozice ve vyhledávačích? Přidejte se do našeho týmu a rozviňte svůj potenciál v oblasti online marketingu naplno.

Náplň práce:
- návrh a tvorba marketingových kampaní pro internetové projekty www.orpe.sk a www.brawat.sk
- průběžná analýza technického zpracování webu a formulace nutných úprav
- optimalizace webů a správa SEO
- aktivní linkbuilding
- pravidelná analýza a budování pozic klíčových slov
- vyhodnocování a reporting výsledků optimalizace

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost slovenštiny na úrovni rodilého mluvčího
- zkušenosti v oblasti online marketingu s důrazem na SEO
- časovou flexibilitu
- ochotu podílet se na rozvoji a vývoji mezinárodní firmy
- kreativní myšlení a zájem učit se nové věci
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, pečlivost
- znalost AJ výhodou
- odolnost vůči stresu

Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce, práci v dynamicky se rozvíjející firmě, možnost kariérního růstu, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

První kontakt možný POUZE mailem.

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11070310756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Slovenština - Aktivní