Pracovník/ce call centra - rumunsko

BRASTY GROUP s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Velkomoravská 479, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-23
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech (42220)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRASTY GROUP s.r.o., IČ 24276821
Pracoviště:BRASTY GROUP s.r.o. - pracoviště, Velkomoravská 479/19, Povel, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-01-23
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Velkomoravská č.p. 479/19, Olomouc.
Do naší olomoucké pobočky hledáme administrativního pracovníka/pracovnici pro překlady a zajištění chodu internetové pobočky v Rumunsku.

Náplň práce:
- pečovat o Rumunské zákazníky prostřednictvím mailu a telefonu
- překládat texty z českého do Rumunského jazyka
- evidovat telefonické objednávky

Požadujeme:
- výbornou znalost gramatiky Rumunského jazyka
- výbornou znalost Rumunského jazyka slovem a písmem
- znalost mentality obyvatelstva a jeho zvyklostí v Rumunsku
- odolnost proti stresu
- znalost práce na PC
- znalost prostředí zákaznického centra výhodou
- profesionální vystupování

Nabízíme: práci na HPP kousek od centra Olomouce, práci v dynamicky se rozvíjející nadnárodní firmě, možnost kariérního růstu, motivující platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity.

První kontakt POUZE mailem.

Poslední změna:2017-01-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10735800727

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Jiné - Aktivní, Rumunský jazyk