Belgie (Genk)- provozní elektrikář bez poplatků

Braver s.r.o.

Místo práce
Belgie, Genk
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro práci v belgické firmě s dlouholetou tradicí hledáme provozní elektrikáře. CELÁ ČR. NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY. Všechny informace o nás naleznete na našich webových stránkách: www.braver.eu

Bližší informace k pozici:

Responsibilities
• Connecting heavy industrial cables
• Connecting and fitting switchboards
You will fit all the electrical elements (circuit breakers, fuses, cables, head switchers, transformations) into the board, according the technical specifications, technical drawings with the standard electrical symbols.
• Work according to electrical plans
• Working according to general safety rules

Also when required:
• Pulling and fitting electrical cables
• Installing lights, fire detection systems, safety alarms, etc.
• Assembling electrical equipment: Eg. power distribution installations, telecommunications and data communications with copper or fiber connections, nurse call systems, possibly linked to home automation systems, etc.

Qualifications

Language knowledge: communicative English or German (team leader – good English or German)

Others:

Own car is a big advantage
Motivation
Secure work
Keeping a good tempo
Flexibility
Necessary experience
• Min. 5 years’ experience as an industrial electrician
• Experience connecting distribution boards and heavy cables

Education
• Vocational school as an electrician

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• dobré finanční ohodnocení uchazeče- dle věku, zkušeností
• zajištěné ubytování, pojištění a doprava do zaměstnání
• přesčasy většinou možné
• zprostředkování práce ZDARMA
• kontaktní osoba v ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Belgická personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

elektrikář

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

flexibilita, dobrá fyzická kondice, motivace, vlastní auto velkou výhodou

Požadujeme:
• Znalost německého či anglického jazyka na komunikativní úrovni
• praxe v zahraničí výhodou
• vlastní automobil velkou výhodou
• praxi v oboru minimálně 5 let
• životopis v německém či anglickém jazyce a případné certifikáty zasílejte na email: [email protected] (na této emailové adrese rádi zodpovíme Vaše dotazy)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAVER s.r.o. je přední česko-holandská personální agentura, která se specializuje na zprostředkování práce v Holandsku a Belgii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2348240  Datum zveřejnění: 1.12.2015