Holandsko, belgie- CNC frézař či soustružník- bez poplatků!!

Braver s.r.o.

Místo práce
Belgie, Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
DOMLUVOU

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro práci v Holandsku a Belgii hledáme CNC frézaře či soustružníky se schopností programovat, s dlouholetou praxí v oboru (minimálně 5 let) s komunikativní znalostí anglického či německého či francouzkého či holandského jazyka. Bez dobré znalosti jednoho z uvedených jazyků zprostředkovat tuto práci bohužel nelze! Zašlete nám životopis v jednom z těchto jazyků nebo vyplňte formulář na našich webových stránkách.

HLEDÁME KANDIDÁTY V CELÉ ČR i SR. NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY!!!

Všechny informace o nás naleznete na našich webových stránkách nebo na Facebooku: Práce v zahraničí- Holandsko, Belgie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

HOLANDSKO
Nabízíme:
• práci pro dlouholetého seriózního partnera
• benefit- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu)
• zajištěné ubytování, pojištění
• zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v NL
• přesčasy většinou možné
• zprostředkování práce ZDARMA
• kontaktní osoba v ČR

BELGIE
Nabízíme:
• práci pro známou a velmi seriozní belgickou agenturu
• benefity- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 15% z platu), end-of-year benefit (cca 8% z platu)
• příplatek na cestu do Belgie
• přídavky na děti
• zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v BE

Informace o náboru

Váš životopis zašleme do Holandska a do Belgie a s konkrétními nabídkami práce Vás budeme kontaktovat. Nebo se podívejte na náš Facebook- Práce v zahraničí- Holandsko, Belgie a tam reagujte na konkrétní pozici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Práce pro belgickou personální agenturu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Nizozemský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• jazykovou vybavenost
• praxe v zahraničí VELKOU výhodou
• praxi v oboru minimálně 3-5 let
• flexibilitu, pracovitost
• životopis a případné certifikáty zasílejte na náš email

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAVER s.r.o. je přední česko-holandská personální agentura, která se specializuje na zprostředkování práce v Holandsku a Belgii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2432206  Datum zveřejnění: 11.2.2016