Holandsko – řezník a pomocné práce s nožem - bez poplatků!

Braver s.r.o.

Místo práce
Okres Louny
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíte se s Vašimi pracovními zkušenostmi v ČR nedoceněni?
Rádi byste uplatnili svoje zkušenosti v prostředí moderní zahraniční firmy?
Právě teď máte šanci se bezpečně dostat s naší agenturou za splněním Vašeho profesního snu.
Pro práci v Holandsku hledáme šikovné uchazeče na pozici ŘEZNÍK NA HOVĚZÍ BOURÁRNU nebo PRACOVNÍKY NA POMOCNÉ PRÁCE S NOŽEM
HLEDÁME KANDIDÁTY PO CELÉ EU- NÁRODNOST EU PODMÍNKOU (TRVALÝ POBYT V EU NESTAČÍ).
NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY.
Požadujeme:
• znalost německého či anglického jazyka na komunikativní úrovni (u zkušeného řezníka s praxí v zahraničí je možná částečná znalost jazyka, u pomocných prací komunikativní znalost nutná)
• řezník – praxe v oboru minimálně tři roky
• pomocné práce s nožem – vyučení v oboru bez praxe nebo praxe s nožem (kuchař atd…) bez vyučení v oboru řezník
• praxe v zahraničí výhodou
• životopis v německém či anglickém jazyce zasílejte na náš email

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• řezník 10 - 12EUR/hod. čistého podle zkušeností (již se nic nestrhává, pojištění a ubytování již strženo)
• pomocné práce 8,5 – 9 EUR/hod. čistého (již se nic nestrhává, pojištění a ubytování již strženo)
• práci pro dlouholetého seriózního partnera
• benefit- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 8% z platu)
• zajištěné ubytování, pojištění
• zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v NL
• přesčasy většinou možné
• zprostředkování práce ZDARMA
• kontaktní osoba v ČR

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firma provozující hovězí bourárnu, zpracování a distibuci masa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAVER s.r.o. je přední česko-holandská personální agentura, která se specializuje na zprostředkování práce v Holandsku a Belgii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2879189  Datum zveřejnění: 6.1.2017