Holandsko - zámečník

Braver s.r.o.

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
03.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Cítíte se s Vašimi pracovními zkušenostmi v ČR nedoceněni?
Rádi byste uplatnili svoje zkušenosti v prostředí moderní zahraniční firmy?
Právě teď máte šanci se bezpečně dostat s naší agenturou za splněním Vašeho profesního snu.
Pro práci v Holandsku a Belgii hledáme šikovné uchazeče na pozici ZÁMEČNÍK/MONTÉR
HLEDÁME KANDIDÁTY PO CELÉ EU- NÁRODNOST EU PODMÍNKOU (TRVALÝ POBYT V EU NESTAČÍ).
NEVYBÍRÁME REGISTRAČNÍ ANI JINÉ POPLATKY.

Požadujeme:
Znalost německého či anglického jazyka na komunikativní úrovni
praxe v zahraničí výhodou
praxi v oboru minimálně 3 roky
aktuální a platné certifikáty pro EU (EN 135.., EN 141..)
životopis v německém či anglickém jazyce a certifikáty zasílejte na náš email
HOLANDSKO

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
práci pro dlouholetého seriózního partnera
benefit- příspěvek na dovolenou holiday benefit (cca 8% z platu)
zajištěné ubytování, pojištění
zajištění formalit potřebných k práci a bydlení v NL
přesčasy většinou možné
zprostředkování práce ZDARMA
kontaktní osoba v ČR
1800-2000 EUR čistého (již se nic nestrhává, poplatek za ubytování již odečten): mzdu upřesníme po výběru vhodného zaměstnavatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Přední holandská personální agentura práce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BRAVER s.r.o. je přední česko-holandská personální agentura, která se specializuje na zprostředkování práce v Holandsku a Belgii.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 3120485  Datum zveřejnění: 3.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou