Inspektor kvality

BRISK Tábor a.s. (MPSV)

Místo práce
Vožická 2068, 390 02 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-04
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRISK Tábor a.s., IČ 47252090, http://www.brisk.cz
Pracoviště:Vožická 2068, 390 02 Tábor 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-04
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:BRISK Tábor, a.s. hledá nového pracovníka - inspektora kvality pro strojírenskou výrobu. Hlavní náplní práce je kontrola dodržování technologické kázně, shromažďování, analýzy, vyhodnocení neshodných výrobků, provádění zkoušek, vedení statistiky zmetkovitosti, rozbor příčin vad při výrobě atd.
Požadované vzdělání: SŠ - strojírenské
Dále požadujeme:
schopnost samostatného rozhodování
schopnost analyzovat a řešit problém,
znalost práce na PC (MS Office - word, excel)
znalost základních nástrojů kvality výhodou
zkušenosti s vizuální kontrolou, měřením, kvalitou výrobku výhodou
dobrý zrak, manuální zručnost,
spolehlivost, flexibilita, zodpovědný přístup, analytické myšlení, komunikační dovednosti,
pečlivost a ochota učit se novým věcem,
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
podnikové stravování, dovolená navíc.
podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, penzijní připojištění, sleva v podnikové prodejně a další benefity.
Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu na email.

Poslední změna:2017-01-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11931900743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou