Mistr výroby

BRISK Tábor a.s. (MPSV)

Místo práce
Vožická 2068, 390 02 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-30
Mzdové podmínky (brutto)
26000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství (31223)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRISK Tábor a.s., IČ 47252090, http://www.brisk.cz
Pracoviště:Vožická 2068, 390 02 Tábor 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-01-30
Mzdové rozpětí:od 26000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
Řízení a organizace práce na dílně.
Zpracování denního plánu výroby.
Příprava a koordinace zásobování materiálem
Kontrola technologické kázně, EMS BOZP na svěřené dílně
Vedení záznamů o výrobě, strojích a kvalitě.
Trvalé zlepšování, racionalizace,
Pravidelná školení zaměstnanců
Požadované vzdělání: SŠ/VŠ technického směru
Dále požadujeme:
manažerské a organizační schopnosti,
schopnost analyzovat a řešit problém,
matematicko - logické myšlení (plánování výroby, kapacitní výpočty, výpočet využití strojů),
znalost práce na PC (Word, Excel)
zvládání stresu.
Nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti se zajímavým finančním ohodnocením. Dále možnost podílet se na rozvoji svěřeného úseku, profesní růst a osobní rozvoj, prostor pro samostatnost a kreativitu.
Podnikové stravování, dovolená navíc, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a sleva v podnikové prodejně.
Kontakt: zaslání životopisu a motivačního dopisu

Poslední změna:2017-01-31, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 12082160727

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou