Seřizovač elektro

BRISK Tábor a.s. (MPSV)

Místo práce
Vožická 2068, 390 02 Tábor, Okres Tábor
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-02
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (72239)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRISK Tábor a.s., IČ 47252090, http://www.brisk.cz
Pracoviště:Vožická 2068, 390 02 Tábor 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-01-02
Mzdové rozpětí:od 20000 do 27000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: seřizování a obsluha strojů na výrobu snímačů a zařízení na lisování plastů.
Náborový příspěvek 10.000 Kč
Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník. Při postupu na juniorskou pozici navýšení mzdy o 10 Kč/hodinu, při postupu na seniorskou pozici 20 Kč/hodinu.
Dále požadujeme: Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, Manuální zručnost, Spolehlivost, komunikativnost, Práce s PC, Osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy a slevu v podnikové prodejně, penzijní připojištění
zaslat životopis

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Tábor

číslo volného místa: 11236210729

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou