Asistentka/asistent obchodního týmu

BRONSWERK HEAT TRANSFER spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Děčínská 288, 407 22 Benešov nad Ploučnicí, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:BRONSWERK HEAT TRANSFER spol. s r.o., IČ 14867125, http://www.bronswerk.cz
Pracoviště:BRONSWERK HEAT TRANSFER spol. s r.o. - 01 (sídlo), Děčínská 288, 407 22 Benešov nad Ploučnicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2014-09-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Příspěvek na penzijní připojištění
Podnikové stravování
Dovolená navíc

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:{::::: D :::::}
Administrativní podpora obchodního týmu, komunikace se zahraničními i tuzemskými zákazníky, vedení agendy obchodních případů, zajištění podkladů pro vyhodnocovací činnosti a statistiku, monitoring prodejů, zajištění příchozí a odchozí komunikace, aktualizace dat v podnikovém informačním systému.
Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání s maturitou, aktivní znalost angličtiny (e-mailová i telefonní komunikace se zahraničím), znalosti pokročilého uživatele PC, řidičský průkaz s oprávněním sk. B, pečlivost, spolehlivost, flexibilita, technické myšlení, aktivní přístup k práci, příjemné a profesionální vystupování, komunikativní a organizační schopnosti. Výhodou: pasivní znalost ruštiny.
Nabízíme: perspektivní zaměstnání ve stabilní, prosperující společnosti, příjemný tým spolupracovníků, odpovídající finanční ohodnocení, firemní benefity, podnikové stravování, dovolenou navíc.
První kontakt: e-mailem. Kontaktní osoba: Šárka Štulcová, e-mail [email protected]

Poslední změna:2014-08-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 7796130755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní