Pracovník zákaznické kvality

Brose CZ spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslový park 302, 742 21 Kopřivnice, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-14
Mzdové podmínky (brutto)
40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojní inženýři kontroly a řízení kvality (21445)

Pracoviště a kontakty

Firma:Brose CZ spol. s r.o., IČ 61465704
Pracoviště:Průmyslový park 302, Vlčovice, 742 21 Kopřivnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-03-14
Mzdové rozpětí:od 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z:14.9.2016, a:14.3.2017- REZ
místo vhodné i pro zaměstnaneckou kartu

Místo výkonu práce (adresa):Průmyslový park 302, Kopřivnice / 1.máje 2636, Rožnov pod Radhoštěm

Vaše úkoly:
komunikace se zahraničním zákazníkem
komunikace se zákaznickým a výrobním týmem
řešení reklamací přímo se zákazníkem
spolupráce při sestavování a aktualizaci kontrolních plánů
příprava na zákaznické audity
návštěvy u zákazníků
řízení interních a externích víceprací
podpora interní kvality při řešení interních reklamací a reklamací týkajících se dodavatele
spolupráce při sestavování FMEA

Váš profil:
VŠ/SŠ vzdělání - obor strojírenství, kontrola a řízení jakosti, elektro, metalurgie
komunikativní znalost anglického jazyka (znalost německého jazyka výhodou)
znalosti metod kvality, 8D report, FMEA, statistických metod

Nabízíme:
práci v moderním pracovním prostředí
profesní růst, možnost zahraničních stáží
vstupní zaškolení v rámci plánu adaptace
podporu odborného a jazykového vzdělání a osobního rozvoje
dotované stravování ve vlastních prostorech
5 týdnů dovolené
relokační balíček pod dobu 6 měsíců (podpora při hledání ubytování, platba ubytování)
širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (např. příspěvek na penzijní připojištění, podpora volnočasových a sportovních aktivit…)

Poslední změna:2017-04-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11428990760

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně