Kalkulant/-ka

Bruno Paul, a.s. (MPSV)

Bratří Štefanů 1070, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 26000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů (33137)

Pracoviště a kontakty

Firma:Bruno Paul, a.s., IČ 02868768, http://www.brunopaul.cz/
Pracoviště:Bruno Paul, a.s.., Bratří Štefanů 1070/75a, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 26000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:KALKULANT/-KA
- PP na dobu určitou s možností prodloužení, nástup od 1. 1. 2017, v polovině roku 2017 se společnost stěhuje do Pardubic (lokalita Fáblovka).

- Našim zákazníkům poskytujeme prostřednictvím našich výrobků (kuchyňských, koupelnových a interiérových desek) dlouhodobý požitek z luxusu, krásy a jedinečné kvality.
- Jste technická/ý a pečlivá/ý? Chápete firemní procesy, přemýšlíte ekonomicky a nedělá Vám problém sestavit cenovou kalkulaci výrobku? Výsledkem Vaší práce bude zákazníkovi včas poskytnutá cenová kalkulace ekonomicky a technicky smysluplného řešení.
- Náplň práce: zpracování kalkulací na výrobky společnosti Bruno Paul (kuchyňské a koupelnové desky); technicko - ekonomické poradenství pro zákazníka (doporučení varianty opracování materiálu, technické proveditelnosti, ekonomické racionality apod.); řešení výrobních postupů poptávek ve spolupráci s vedoucím výroby

- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou (ideálně technického směru); zkušenostmi v oblasti zpracování cenových kalkulací (technických produktů - okna, díly automotiv apod.) výhodou; velmi dobré komunikačními dovednosti; plnění sjednaných termínů, schopnost logického a systematického postupu; schopnost organizovat si čas a volit priority; pečlivost, svědomitost, dotahování věcí do detailu
- Nabízíme: zázemí menšího lidsky fungujícího kolektivu ve stabilní a perspektivně se rozvíjející firmě; platové ohodnocení odrážející kvalitu Vaší práce; stravenky v hodnotě 70Kč; příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 300Kč měsíčně; 2 dny sick day ročně; možnost firemní výuky AJ

- V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-12-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11836260780

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou