Obchodní referenti divize výroby nábytku

BS Vsetín, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
4. května 870, 755 01 Vsetín, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2015-02-16
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:BS Vsetín, s.r.o., IČ 47973749
Pracoviště:4. května 870, 755 01 Vsetín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-02-16
Mzdové rozpětí:od 17000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ REFERENTI DIVIZE VÝROBY NÁBYTKU
Zaměstnavatel požaduje: dobrá znalost práce na PC, ŘP sk.B, komunikativnost, pracovní nasazení, samostatnost, flexibilita, vytrvalost. Výhodou je praxe v nábytkářské nebo obchodní společnosti, zkušenosti s provozem e-shopu, tvorbou webu, znalost programů AutoCad nebo TurboCad.
Náplň práce: Průzkum trhu, vyhledávání potencionálních obchodních případů, koordinace tvorby sortimentu, zpracovávání cenových nabídek. Možnost prodloužení pracovního poměru.
Nabízíme: Práce ve stabilní firmě a prosperující společnosti, stravenky.
První kontakt: Životopisy zasílejte na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2015-02-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 8451560725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou