Konstruktér - projektant ocelových konstrukcí

BTM Plan s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Pionýrů 2069, 738 01 Frýdek-Místek, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-19
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici projektanti, konstruktéři (31152)

Pracoviště a kontakty

Firma:BTM Plan s.r.o., IČ 29459842
Pracoviště:Pionýrů 2069, Místek, 738 01 Frýdek-Místek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-10-19
Mzdové rozpětí:od 20000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A16
- VŠ vzdeláni stavebniho ci technickeho zaměření
- znalost prace s programy AutoCAD a s některým z 3D programu jako Advance Steel nebo Inventor podmínkou
- znalost čtení stavebních a strojních výkresů
- základni znalost MS-Office
- praxe min. 5 let
- znalost AJ, NJ či jiného ciziho jazyka výhodou
- PS na dobu určitou s možností prodloužení
- požadujeme - spolehlivost, flexibilitu, samostatnost, ale i schopno práce v kolektivu, ochotu podílet se na řešení postupu při zpracování jednotlivých projektů atd.
Mzda - u jednání
KONTAKT - VÝHRADNĚ E-MAILEM - [email protected]

Poslední změna:2016-10-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11602850747

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně