Vedúci/vedúca gastro prevádzky

BTT s.r.o.

Miesto práce
906 34 Prievaly, okres Senica
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie prevádzky reštaurácie nového 4* hotela
• Zodpovednosť za ziskovosť, poskytovanú úroveň služieb, čistotu, efektívnosť a celkový bezproblémový chod reštaurácie
• Priama účasť na poskytovaní reštauračných a kongresových služieb
• Spolupodieľanie sa na vytváraní kalkulácií pre bar a kuchyňu
• Objednávanie tovaru od dodávateľov, jeho oceňovanie a zadávanie do systému.
• Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených pracovníkov.
• Kontrolovanie fyzického stavu zásob na sklade. Zosobňovanie vzniknutých mánk a spôsobených škôd.
• Riešenie reklamácií, problémových a neštandardných situácií.

• Zázemie stabilnej spoločnosti
• Práca v mladom a príjemnom kolektíve 4* hotela
• Motivačný systém odmeňovania
• 13. plat (pri splnení stanovených cieľov)
• Zamestnanecké ubytovanie
• Zľava na vybrané hotelové služby
• Zamestnanecká strava priamo v hoteli

V prípade záujmu pošlite nám Váš štruktúrovaný životopis spolu s fotografiou na: [email protected]

Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Poslaním životopisu dáva uchádzač spoločnosti BTT, spol. s.r.o. svoj súhlas so spracovaním jeho osobných údajov pre účely databázy o zamestnanie v zmysle zákona č.122/2013 Z.z..

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Gastronómia, cestovný ruch

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok (kandidát musí mať k tejto práci vzťah)
• Skúsenosť s riadením pracovného tímu
• Prax s reštauračným/skladovým systémom
• Príjemné vystupovanie
• Komunikatívnosť
• Zodpovednosť
• Samostatnosť, proaktívny prístup k práci
• Časová flexibilita
• Ovládanie AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni - je výhodou

Spoločnosť BTT s.r.o. je činná v oblasti environmentálnych služieb

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 2705936  Datum zveřejnění: 27.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou