Reagujte bez životopisu

BUBO sprievodca

BUBO Travel Agency

Miesto práce
Dunajská 31, Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Jún 2024
1 500 - 3 000 EUR/mesiacDenný plat sprievodcu záleží od viacerých faktorov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si dobrodruh? Túžiš objavovať nové miesta a kultúry? Si zodpovedný, spoľahlivý a vieš riešiť krízové situácie s chladnou hlavou? Dokážeš zaujať a si prirodzený líder? Ak si odpovedal/a na všetky otázky áno, potom hľadáme práve teba!

BUBO hľadá sprievodcov! Prihlás sa a získaj svoj DREAM JOB.

Prečo je práca sprievodcu v BUBO DREAM JOB?

  • Cestuj po celom svete viac ako 150 dní v roku na cestách a spoznaj fascinujúce destinácie od Himalájí až po Amazóniu.
  • Poskytneme ti komplexné školenia v BUBO Cestovateľskej Akadémii.

  • Tvojou kanceláriou bude hrb ťavy na marockej púšti, indický vlak križujúci najrozmanitejší subkontinent, chodníčky v najkrajších národných parkoch USA či kaviarne v kozmopolitných mestách od Buenos Aires po Tokio.

Koho hľadáme?

  • Hľadáme človeka na plný úväzok, ktorý sa bude naplno venovať cestovaniu.

  • Rozhľadeného nadšenca, ktorý nikdy nemá dosť objavovania nových miest.

  • Zodpovedného profesionála, ktorý je schopný viesť skupinu klientov.

  • Vnímavý a empatický spoločník, ktorý dokáže naladiť tú správnu atmosféru.

  • Líder, ktorý je schopný riešiť najrôznejšie krízové situácie.

  • Jazykovo zdatný človek.

  • Spoznávaj svet a zarábaj si cestovaním.
  • Po zájazde máš možnosť zostať v destinácii a spoznávať svet aj na vlastnú päsť.
  • V BUBO Cestovateľskej Akadémii ťa budú učiť tí najlepší.
  • Pravidelne sa organizujú teambuildingy, kde sa môžeš lepšie spoznať s kolegami a vytvoriť si nové priateľstvá.
  • Máš možnosť získať zľavu na BUBO zájazdy aj pre svojich rodinných príslušníkov (v závislosti od seniority).
  • Pracuješ v tímoch s top odborníkmi v oblasti cestovného ruchu.
  • BUBO podporuje tvorivé riešenia a nápady, takže môžeš prísť s novými nápadmi a realizovať ich.
  • BUBO sa zameriava na udržateľný a zodpovedný cestovný ruch, takže prispievaš k ochrane prírody a kultúrnych pamiatok.

Pre zaradenie sa do výberového procesu, je nevyhnutné vyplniť dotazník na adrese:
*** https://bubo.sk/dreamjob ***

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zameranie nerozhoduje, dôležité je ukončené vzdelanie. Pozícia nie je vhodná pre študenta.

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Sme BUBO, lovci zážitkov, ktorí už tri desaťročia posúvajú hranice slovenského cestovania. Chodíme od pólu k pólu, všade tam, kam sa iní neodvážia. Do tímu teraz hľadáme pracovníka vízového oddelenia, aby mali všetci naši klienti a sprievodcovia bezproblémový príchod a pobyt vo svojej destinácii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4451558  Datum zveřejnění: 9.4.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac