Reagujte bez životopisu

Číšník/servírka

Buddha-Bar Hotel Prague

Místo práce
Jakubská 8, Staré Město, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do mladého přátelského kolektivu a pro exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledáme vhodného kolegu / kolegyni na pozici číšník / servírka.

Celý koncept je zaměřen na asijskou kuchyni i kulturu. V restauraci převládá snídaňový a obědový provoz formou a la carte, který může být zpestřen různými akcemi pro uzavřenou společnost. Tudíž naše práce není stejnorodá.

Nástup možný ihned. Pracovní doba 5 dnů v týdnu / 8 hodin denně (nebo dle domluvy)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práci na hlavní i zkrácený pracovní poměr
- pružnou pracovní dobu a dobré platové ohodnocení
- zaměstnanecké benefity (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, stravování, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, personální stravování za výhodných podmínek)
- jistotu pevného zázemí silné hotelové skupiny
- možnost vzdělávat se v oboru a kariérní růst, v rychle rozrůstající se společnosti a to nejen v ČR

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

číšník/servírka, hotelnictví

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vyučení v oboru nebo alespoň praxi v gastronomii po dobu minimálně 1 roku
- znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, další jazyk výhodou
- individuální přístup k našim hostům
- kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- proaktivní přístup
- chuť učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels je s portfoliem 33 hotelů o celkové kapacitě převyšující 10 000 lůžek 13 000 konferenčních míst největší hotelovou skupinou v České republice. Společnost provozuje hotely značek Clarion Hotels, Buddha-Bar Collection, Mamaison Hotels & Residences, Spa & Kur Hotels, Comfort Hotels, Quality Hotels, Private Label Hotels a hotely Courtyard by Marriott . Je jedním z největších poskytovatelů dlouhodobého ubytování pod značkou Ubytovny.cz.
ID: 2368933  Datum zveřejnění: 20.12.2021