Obchodní zástupce pro oblast certifikace

Bureau Veritas Czech Republic, s.r.o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Bratislava, Bratislavský kraj
  • Termín nástupu: ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
► Aktivně vytvářet nové kontakty a identifikovat další příležitosti pro spolupráci (i s využitím vlastních kontaktů)
► Vyhledání, kontaktování a akvizice nových zákazníků v oblasti periodických kontrolních služeb
► Plánovat a realizovat obchodní schůzky, samostatně zpracovávat nabídky klientům a zaznamenávat data v informačním systému o zákaznících a výsledku schůzek
► Udržení a hodnocení zákaznických kontaktů
► Monitorovat a sledovat trh – konkurenci, zákaznické potřeby, analýzy atd.
Jiné výhody
► Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty v oboru
► Odpovídající platové ohodnocení a zajímavý systém zaměstnaneckých výhod
► Služební automobil a mobilní telefon (i pro soukromé účely)
► Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
poradenství
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní

Počítačové znalosti - uživatel:
SAP - základy
IBM Lotus Notes - základy
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Powerpoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Řidičský průkaz
B
Požadovaná praxe
Počet let praxe:
3
Osobnostní předpoklady a dovednosti
► Praxi v prodeji služeb, znalost nabízených služeb v oblasti certifikací výhodou
► Znalost práce s PC
► Organizační a prodejní dovednosti na vysoké úrovni
► Velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
► Samostatnost a zodpovědnost, důslednost, systematičnost
► Orientace na výsledek / motivace k dosahování úspěchu
► Samostatné řízení činností / orientace na zákazníka
► Schopnost sdělování informací / znalostí
► Odolnost stresu, flexibilita, loajalita ke společnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti
Bureau Veritas je vedoucí světovou společností v poskytování služeb v oblasti jakosti, bezpečnosti a ochrany zdraví, životního prostředí a sociální a společenské zodpovědnosti.

Díky potenciálu více než 33 000 zaměstnanců a jedinečnému rozmístění více než 700 poboček a laboratoří ve 140 zemích světa, Bureau Veritas poskytuje široký rozsah specializovaných služeb
v oblastech certifikace, inspekce, poradenství, školení a outsourcingu.

V České republice a na Slovensku Bureau Veritas zaměstnává přibližně 150 pracovníků v pobočkách v Praze, v Uherském Hradišti a Bratislavě a plánuje další růst.
Hlavní oblast působení společnosti
Jiné služby
Informace o náboru
aktivní
Olbrachtova 1589/1 Zobrazit na mapě
140 00 Praha 4 - Krč
ID: 1269257   Datum zveřejnění: 31.7.2012
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce