Technik kvality

BUSCH VÝROBA CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Svárovská 620, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-21
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:BUSCH VÝROBA CZ s.r.o., IČ 26979012, http://www.busch.de
Pracoviště:BUSCH VÝROBA CZ s.r.o.-003, Svárovská 620, Liberec XI-Růžodol I, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-12-21
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- Spolupráce při plnění zákaznických požadavků
- Reporting a vyhodnocování kvalitativních ukazatelů
- Práce s kvalitativními nástroji užívanými v rámci automotive (8D, FMEA, 5W, apod.).
- Spolupráce na přípravě projektové dokumentace, vzorků v rámci projektů.
- Účast na auditech ve výrobě, přijímání nápravných/ preventivních opatření.
- Analýza reklamací, případné výjezdy na záruční servis
- Analýza, vyhodnocení a řešení interní zmetkovitosti (proces montáže a testování)
- Aktivní komunikace a sledování zákaznických reklamací, vedení všech reklamací a týmu 8D, zpracování 8D reportů a sledování nápravných akcí
- Sledování dodržování interních postupů a předpisů, jejich zlepšování z hlediska zajištění větší stability a opakovatelnosti
- Provádění interních auditů
Požadujeme:
- SŠ technického směru
- Praxe v oblasti kvality min. 2 roky
- Povědomí o způsobech řízení jakosti v automotive systémech (8D, FMEA, 5WHY, apod.).
- Obecný přehled o normách ČSN ISO 9001:2009, ČSN ISO/TS 16949:2009, ČSN ISO 14001:2004.
- Komunikativní znalost AJ podmínkou,
- Schopnost práce na PC (MS Office, CAQ výhodou)
- ŘP sk. B
- Základní znalosti měření 3D výhodou
Nabízíme:
- Možnost seberealizace a profesního růstu
- Perspektivní práci v moderní firmě se silným a stabilním zázemím
- Zajímavé finanční ohodnocení
Informace:
Mgr. Zuzana Popovičová:
e-mail: [email protected]
tel. 482 710 520, 774 287 533

Poslední změna:2016-12-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 11690950706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní