Obchodní kurýři

BUSINESS EXPRESS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2015-08-19
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel (96210)

Pracoviště a kontakty

Firma:BUSINESS EXPRESS s.r.o., IČ 03777855
Pracoviště:BUSINESS EXPRESS s.r.o. - 003, ČR

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-08-19
Mzdové rozpětí:od 20000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:POKUD VÁS NAŠE NABÍDKA ZAUJALA, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT A POŠLETE NÁM SVŮJ ŽIVOTOPIS, ZÁROVEŇ S INFORMACÍ, VE KTERÉ OBLASTI MŮŽETE PŮSOBIT (podle bydliště).
OBCHODNÍ KURÝR
BUSINESS EXPRESS je unikátní doručovací služba, kterou v ČR nabízíme zejména firemním zákazníkům od roku 2015. Firemní zásilky adresátovi nepředává anonymní doručovatel, ale kurýr, který je s produktem detailně seznámený. V případě potřeby jsme tedy schopni zákazníkovi vysvětlit informace, nebo produkt přímo prodat, čímž významně zvyšujeme efektivitu doručení na dálku. Působíme po celé ČR.
Náplň práce:
- doručování zásilek v daném regionu
- komunikace se zákazníkem při realizaci schůzky a předání zásilky
- doprodej služeb či následný prodej
- konzultace výsledků s nadřízeným, základní reporting
Požadujeme:
- komunikativní osobnost a pozitivní postoj k práci
- obchodní zkušenosti výhodou
- časovou flexibilitu a přizpůsobivost, ochotu pracovat celý pracovní den
- příjemné vystupování a proaktivní přístup
- důstojný vzhled
- vlastní automobil
Nabízíme:
- zajímavé projekty
- podporu vedení společnosti
- práci v mladém a dynamickém kolektivu
- kariérní růst a dlouhodobá spolupráce
- obchodní zaškolení zdarma

Poslední změna:2015-08-20, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 9402800731

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou