Administrativní pracovník/ice

bV24 s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Technologická 376, 708 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
14000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:bV24 s.r.o., IČ 04635612
Pracoviště:Technologická 376/5, Pustkovec, 708 00 Ostrava 8

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 14000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Technologická 376/5, Ostrava-Pustkovec

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail. Nechodit osobně.

Pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce na dobu určitou.

Jsme reklamní agentura specializující se na online marketing. Na trhu jsme více než 4 roky a spravujeme kampaně pro obchodní partnery z celé České republiky.

Nabízíme:
- práci ve stabilní firmě
- moderní pracovní prostředí a vybavení
- možnost práce na HPP po ukončení studia

Náplň práce:
- komunikace s externí účetní, nebo samostatné vedení agendy účetnictví
- příprava pracovních a obchodních smluv
- komunikace se stávající klientelou
- evidence příchozí pošty
- archivace dokumentů
- práce s informačními systémy (CRM a další)
- úzká spolupráce s dalšími odděleními firmy

Co požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání
- velmi dobrou znalost ČJ
- AJ výhodou
- vzdělání s ekonomickým zaměřením výhodou
- znalost vedení účetnictví výhodou
- dobré organizační a komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, flexibilitu
- znalost MS Office nebo Open Office
- rozšířená nebo uživatelská znalost internetu, sociálních sítí
- psaní všemi deseti
Náš web: bV24.cz

Zaměstnanecké výhody: stravenky

Poslední změna:2016-06-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11032770786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou