Zprostředkovatel na trhu nemovitostí - až 100.000 Kč za měsíc!

bydletekvalitne s.r.o.

Vinohradská 1710/100, 130 00 Praha 3 - Vinohrady, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete dělat jeden z nejzajímavějších businessů a vydělávat nadstandardní výdělky?
Práce v realitách Vás vždycky tak trochu zajímala, ale báli jste se začít?

Jste rádi ve společnosti lidí?
Jste ambiciózní a nebojíte se zodpovědnosti?
Chcete dosahovat vysokých výdělků, takže za práci dokážete skutečně vzít?

Nevadí, že jste úplný začátečník. My z Vás uděláme skutečného odborníka v oboru!

Pracovní náplň:

- pravidelná komunikace s klienty (s novými i stávajícími)
- vyhledávání nových obchodních příležitostí
- schůzky s potencionálními zájemci o nemovitost a majiteli nemovitostí
- drobná administrativa spojená se zpracováním zakázky

Zaměstnanecké výhody, benefity

- uplatnění v jedné z největších pražských realitních kanceláří dumrealit INVEST
- maximální podpora pro zapracování
- KVALITNÍ ŠKOLÍCÍ SYSTÉM CERTIFIKOVANÉ ZKOUŠKY ZDARMA
- KOUČING ZKUŠENÉHO MANAŽERA po celou dobu Vašeho vzdělávání
- nadstandardní provizní systém (provize za zprostředkování, provize z hypoték, doporučitelské provize)
- FINANČNÍ PODPORU do výše až 25.000 Kč
- PŘIDĚLOVÁNÍ ZAKÁZEK DLE VÝKONU
- individuální přístup
- podpora asistentky
- podpora právního oddělení přímo v kanceláři
- EFEKTIVNÍ MARKETING (nejširší pokrytí inzerce, vizitky, plachty, letáky, vlastní časopis, lokální reklama v oblasti působení aj.)
- výhodný operativní leasing na auto
- prvotřídní vlastní realitní software pro zjednodušení práce s nabídkou
- pravidelné soutěže
- tarif s neomezeným voláním a internetem
- účast na firemních akcích
- moderní plně vybavená kancelář v centru Prahy

Informace o náboru

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis a my se Vám co nejdříve ozveme!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti
- obchodní talent
- tah na branku
- schopnost rozvrhnout si priority práce
- časovou flexibilitu
- znalost alespoň jednoho světového jazyka a řidičský průkaz sk. B výhodou
- min. SŠ vzdělání
- čistý trestní rejstřík

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Naše společnost se zabývá správou, pronájmem, prodejem nemovitostí a službami spojenými s obchodním právem. Provádíme také poradenské služby, investiční služby, hypoteční služby, relokační služby. Velká část našich klientů jsou zahraniční klienti. Lokalitou se specializujeme na Prahu a Středočeský kraj.
ID: 3162495  Datum zveřejnění: 16.8.2017