Denní recepční

C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Vrchlického 30, 353 01 Mariánské Lázně, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-11
Mzdové podmínky (brutto)
21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních (42240)

Pracoviště a kontakty

Firma:C.M. INVESTMENT, spol. s r.o., IČ 61683141
Pracoviště:C.M. INVESTMENT, spol. s r.o. -001, Hotel Sun, Vrchlického 30/3, 353 01 Mariánské Lázně 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-05-11
Mzdové rozpětí:od 21000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, personální obědy zdarma

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hotel Sun, Vrchlického 30/3, 353 01 Mariánské Lázně nebo Hotel Belvedere, Goethovo náměstí 16/1, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden 6:30-18:30 h. Požadujeme: praxe na recepci a znalost programu Fidelio výhodou, znalost NJ a RJ, komunikativnost, příjemné vystupování. Nabízíme: personální obědy zdarma. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem (zaslat životopis).

Poslední změna:2017-05-12, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 12661220754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní, znalost NJ
Ruština - Aktivní, znalost RJ