Technik údržby

C-Mec Kladno s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Billundská 2756, 272 01 Kladno, Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Elektromechanici elektrických zařízení (74121)

Pracoviště a kontakty

Firma:C-Mec Kladno s.r.o., IČ 28228588
Pracoviště:Billundská 2756, Kročehlavy, 272 01 Kladno 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
-Revize strojů, zařízení a přístrojů firmy -Provádění oprav strojů, přístrojů a zařízení
-Stanovení pracovních kroků, prostředků a metod
-Komunikace s externími dodavateli zajišťujícími odbornou údržbu, prohlídky, revize zařízení strojní výroby a provádění odborných měření, hluk, prach atd.
-Odpadové hospodářství
-Instalace nových zařízení a technologických celků
-Pravidelné měření hygienických parametrů
-Plnění úkolů vyplývajících z oblasti PO a BOZP, zajištění všeobecných předpisů BOZP a PO
-Správa vozového parku

Požadujeme:
-zkušenost na podobné pozici min. 3 roky
-řidičský průkaz sk. B ; platný průkaz řízení VZV
-vyžadujeme vyhlášku č. 50/1978 Sb.Vyhláška Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice
-velmi dobrá znalost PO a BOZP
-znalost práce na PC
-komunikativnost, flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:
-Zázemí stabilní společnosti
-Místo výkonu práce v Kladně
-Práce na HPP, stálá ranní směna
-Odpovídající finanční ohodnocení
-Podnikové stravování
-Nástup dle dohody

V případě zájmu zasílejte svůj životopis na [email protected]
Po projednání s manažerem výroby Vás budeme kontaktovat k osobnímu pohovoru.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kladno

číslo volného místa: 12315920736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou