Správce/-kyně - údržbář/-ka - skladník/-ice

C O L O R A spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Stavební 1056, 500 03 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Správci objektů (5153)

Pracoviště a kontakty

Firma:C O L O R A spol. s r.o., IČ 60914408
Pracoviště:Stavební 1056, Slezské Předměstí, 500 03 Hradec Králové 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SPRÁVCE/-KYNĚ - ÚDRŽBÁŘ/-KA - SKLADNÍK/-ICE
- PP na dobu určitou do 31. 3. 2018, nástup od 1. 4. 2017
- Hlavní náplň práce: běžné údržby a opravy bytových, nebytových a venkovních prostor firmy vč. jejich zařízení; drobné truhlářské, zednické, natěračské, malířské a manipulační práce; práce s ručním nářadím (kotoučová pila, motorová pila, sekačka, úhlová bruska, vrtačka…); diagnostika závad a řešení jejich odstranění; údržba zeleně; komunikace s dodavateli; výpomoc ve skladu barev
- Požadujeme: ukončené střední vzdělání s výučním listem; praxe na podobné pozici podmínkou; manuální zručnost; technické znalosti; vlastní iniciativu, aktivní přístup a solidní jednání; důslednost v práci, spolehlivost; řidičský průkaz sk. C výhodou; bezúhonnost
- Nabízíme: zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti; zaměstnanecké benefity (občerstvení na pracovišti, stravenky, firemní akce); odpovídající finanční ohodnocení; možnost dalšího rozvoje
- V případě zájmu kontaktujte: Valešová Michaela, tel.: 720 977 187, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2017-02-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12104670741

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou