Manažer pobočky v Chorvatsku

C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITED -organizační složka

Místo práce
Česká republika, Chorvatsko
plný úvazek
Termín nástupu
15.12.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-plnění stanovených cílů
-reporting, analýzy
-příprava a řešení projektů, vedení obchodních jednání
-akvizice nových provozoven
-organizace a řízení činností pobočky včetně řízení týmu pracovníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavou, náročnou a samostatnou práci
-podporu a zázemí velké stabilní firmy
-motivující finanční ohodnocení
-spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů
-služební automobil, notebook, mobilní telefon

Informace o náboru

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, ekonomie, gastronomie

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Chorvatský jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Společnost KAJOT, zabývající se zábavním průmyslem hledá do svého kolektivu vhodného kandidáta/kandidátku pro obsazení pracovní pozice
manažer pobočky v Chorvatsku.
POPIS POZICE:
Zodpovědnost za zahájení provozu a následně chod pobočky včetně personálního a materiálního zabezpečení, zodpovědnost za svěřené vybavení a finanční hotovost, s místem výkonu práce v severní části Chorvatska.
POŽADUJEME:
-SŠ/VŠ vzdělání, nebo minimálně 3 letou praxi v oblasti heren, kasin, gastronomii, nebo obchodní činnosti
-komunikativní znalost němčiny nebo chorvatštiny podmínkou
-komunikativní znalost angličtiny výhodou
-velmi dobrá znalost práce na PC
-aktivní řidič - ŘP skupiny "B"
-výborné komunikační dovednosti
-vůdčí, rozhodovací a organizační schopnosti
-aktivní přístup, manažerské dovednosti
-trestní bezúhonnost, loajalitu, časovou flexibilitu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITED -organizační složka,
jedna ze společností skupiny KAJOT zabývající se zábavním průmyslem.

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 1955877  Datum zveřejnění: 12.12.2014