Designér/ka šperků

CABRHA team, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Průmysloví a produktoví designéři (21631)

Pracoviště a kontakty

Firma:CABRHA team, s.r.o., IČ 27761118
Pracoviště:CABRHA team, s.r.o., Pracoviště celá ČR (práce z domu)

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2014-10-13
Mzdové rozpětí:od 500 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu pište na e-mail: [email protected] nebo volejte na tel.: 725 396 602.

Jste tvůrčí? Máte vlastní nápady? Chceste se realizovat?
Staňte se členem renomované značky CABRHA diamonds, výrobce módních šperků s dlouholetou tradicí.

Hledáme designéry/ky, kreativní malíře/ky, technické kreslíře/ky, umělecky nadané osoby - talenty, kteří se budou podílet vlastními grafickými návrhy na vytváření originálních kolekcí produkce CABRHA diamonds inspirované nejnovějšími světovými trendy.

Zkušenosti se šperky jsou výhodou. Očekáváme od Vás profesionální přístup, spolehlivost, samostatnost a ochotu učit se novým věcem.

Pracoviště: celá ČR - práce z domu.
Mzda: 500,- Kč/za návrh.

Více informací naleznete na: www.cabrha.cz -> svět Cabrha -> kariéra.

Poslední změna:2014-10-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 7984520760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity